1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Ekaterinburg - Sopron Basket maçı CANLI İZLE (EuroCup Kadınlar 12.04.2019)
Ekaterinburg - Sopron Basket maçı CANLI İZLE (EuroCup Kadınlar 12.04.2019)

Ekaterinburg - Sopron Basket maçı CANLI İZLE (EuroCup Kadınlar 12.04.2019)

Ekaterinburg ile Sopron Basket kadın basketbol takımları EuroCup'ta karşı karşıya geliyor. Yarı Final maçını CANLI takip etmek mümkün.

A+A-

EuroCup Kadınlar'da Final maçında Ekaterinburg ile Sopron Basket karşı karşıya geliyor. Ekaterinburg - Sopron Basket arasında oynanacak EuroCup maçı 12 Nisan 2019 Cuma günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 21:00 olarak belirledi. Ekaterinburg son 5 maçında 5 galibiyet yaşadı. Sopron Basket takımı ise son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 961 olarak belirlendi. Ekaterinburg ile Sopron Basket arasındaki futbol karşılaşması 12 Nisan 2019 tarihinde saat 21:00 (TSİ) başlayacak.

Peki Ekaterinburg - Sopron Basket maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Ekaterinburg Sopron Basket maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Ekaterinburg Sopron Basket canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Ekaterinburg ile Sopron Basket arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler