Ekvador - Guatemala maçı canlı izle 

Ekvador - Guatemala maçı canlı izle 

Ekvador ile Guatemala hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Ekvador ile Guatemala arasındaki karşılaşmayı canlı takip edebilmeniz mümkün.

Hazırlık maçında Ekvador ile Guatemala, 12 Eylül 2018 Çarşamba günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlangıç saati TSİ 03:30 olarak belirledi. Ekvador son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 yenilgi ile oynadı. Guatemala ise son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi. İddaa'da 452 kodlu maçı oynayanlar; Ekvador galibiyet oranı 1.05, beraberlik oranı 5.50, Guatemala galibiyet oranı 12.00. 

Ekvador ile Guatemala arasındaki futbol karşılaşması 12 Eylül 2018 tarihinde saat 03:30 (TSİ) başlayacak. Peki Ekvador - Guatemala maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Ekvador Guatemala maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Ekvador Guatemala canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Ekvador ile Guatemala arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor. 

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek ne yazık ki mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Beşiktaş'a duyduğumuz aşk bir yana dünya futboluna da ilgiliyiz. Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Etiketler :