1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Emre Belözoğlu: "Beşiktaş dikiz aynasında bizi görecek"
Emre Belözoğlu: "Beşiktaş dikiz aynasında bizi görecek"

Emre Belözoğlu: "Beşiktaş dikiz aynasında bizi görecek"

Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu, Galatasaray'ı 4-0 yendikleri karşılaşma sonrası şampiyonluk yarışıyla ilgili açıklamalar yaptı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın 5 puanlık puan farkının büyük bir avantaj olmadığını dile getiren Emre, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bütün takım arkadaşlarımı, hocamızı, teknik ekibi, scoutlarımızı, herkesi tebrik ediyorum. Çok iyi hazırlandık. Bu maça hocalarımız bizi çok iyi hazırladı, dersleri çok iyi çalıştık. Bugün tüm Türkiye'ye gösterdik ki; biz bu ligin en iyi takımlarından biriyiz. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin önünde, Beşiktaş'a yakın gitmemizin başlıca sebebi bu iradeydi. Hemen hemen sezonun tamamında bunu gösterdik. Çok iyi bir takımız, çok iyi bir arkadaş grubuyuz. Çok inanıyoruz birbirimize. Elimizden geldiği kadar şampiyonluk için yolumuza devam edeceğiz. Sahadaki herkes mükemmeldi.

Beşiktaş'ın 5 puan avantajı var, 3 puanlık sistemde çok büyük bir fark değil. Beşiktaş iyi bir kadro, bu ligin en iyi futbol oynayan takımlarından birisi, belki de en iyi iyisi. Beşiktaş dikiz aynasına baktığında hızla gelen bir Başakşehir görecek. Onları geçmek için elimizden geleni yapacağız. Şampiyn olmak istiyoruz, bu kalite bizde var."