1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Endonezya - Vietnam maçı CANLI İZLE (15.10.2019)
Endonezya - Vietnam maçı CANLI İZLE (15.10.2019)

Endonezya - Vietnam maçı CANLI İZLE (15.10.2019)

2022 Dünya Kupası'nın Asya elemelerinde Endonezya ile Vietnam karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

2022 Dünya Kupası'nın Asya elemeleri 2. turunda Endonezya ile Vietnam karşı karşıya geliyor. 15 Ekim 2019 Salı günü oynanacak Endonezya - Vietnam maçının başlangıç saati TSİ 14:30 olarak açıklandı. Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Endonezya Vietnam şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Endonezya Vietnam canlı yayın bilgileri...

Endonezya ile Vietnam arasındaki futbol karşılaşması 15 Ekim 2019 tarihinde saat 14:30 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Endonezya ile Vietnam arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Endonezya - Vietnam maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Endonezya Vietnam maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Endonezya Vietnam maçı izle, Endonezya Vietnam canlı izle, Endonezya Vietnam izle netspor, Endonezya Vietnam maçı izle justin tv, Endonezya Vietnam canlı yayın, Endonezya Vietnam canlı periscope, Endonezya Vietnam kaçak izle, Endonezya Vietnam izle canlı, Endonezya Vietnam maçını canlı izle, Endonezya Vietnam maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru bilgiye yönlendirmek ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler