1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Ercan Taner: ''Caner'le ilgili açıklama garip''
Ercan Taner: ''Caner'le ilgili açıklama garip''

Ercan Taner: ''Caner'le ilgili açıklama garip''

Ercan Taner, Caner Erkin'in sakatlığı konusunda yapılan açıklamayı garip bulmuş.

A+A-

Ünlü spor spikeri Ercan Taner, Habertürk gazetesindeki köşe yazılarıyla geri döndü. Taner bugünkü yazının bir bölümünü Caner'in sakatlığına ayrımış. İşte o yazıdan bir bölüm:

"Caner bir futbolcunun yaşayacağı en zor sakatlıkla tanıştı. Büyük geçmiş olsun. Beşiktaş Kulübü’nün sakatlıkla ilgili yaptığı açıklama bana garip geldi. Aşilde ağrısı varken iğne tedavisi yapılmış, bir hafta dinlenmesi gerekirken milli takıma gitmiş, dinlenmesi gerekirken Beşiktaş’ta maça çıkmış mış, miş, muş, peki sonuç ne?

Caner sezonu kapattı... Bence kimse suçlu aramasın, çok güvendiğim bir profesör arkadaşım aynen şöyle demişti: “Mutfakta en üst rafta bulunan bardağı ayaklarının ucuna basıp ani bir hareketle almaya kalksan, aşil bir anda kopabilir, sinsidir bazen sinyal vermez.

Fakat bu vakada sinyal var, çünkü tedavi uygulanmış!.. Kimse suçlu aramasın önemli olan Caner ve ne zaman sahalara döneceği... Final olarak bonservis parası vermeyi sevmeyen başkan Fikret Orman, İnter ile yapılan mutabakatı uygulayacak mı? Bu anlaşma Caner’i daha çabuk ayağa kaldırır."

Önceki ve Sonraki Haberler