Erdal Torunoğulları açıkladı! Aboubakar, Ghezzal ve Rosier...

Erdal Torunoğulları açıkladı! Aboubakar, Ghezzal ve Rosier...

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, açıklamalarda bulundu. Torunoğulları, Aboubakar'ın sözleşmesinin uzamaması için oynamadığı spekülasyonlarına yanıt verdi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, TRT SPOR'a açıklamalarda bulundu. Torunoğulları, kazanılan şampiyonlukla ilgili hislerini şu şekilde açıkladı:

"Hoca transferleri çok iyi değerlendirdi"

"Hala o duyguların o heyecanın içindeyiz. Kısa sürede toparlarız inşallah bir de kupa maçımız var çünkü. Yaşamak gerek, anlatmakla bitmez. 3. şampiyonluğumu yaşıyorum. Herhalde her koşulda en zoru buydu. Çok garip bir sezona başladık. Koronavirüs'ten dolayı maçlar ertelendi, sonra başladı. Geçen sezon üçüncü olmamıza rağmen Trabzonspor'un yerine Şampiyonlar Ligi elemelerine gittik. Çok hazırlıksız yakalandık. Bu hazırlıksız yakalandığımız dönemde de çok büyük tepkiler de aldık, beceremiyorlar yapamıyorlar diye. Özellikle sayın başkanımız çok sabırla bize her şey güzel olacak rahat olun mesajını bize aşıladı. Transferlerimizi bitirdik, onu da eleştirmeye başladılar. Şimdi bir insanın gelip aynı gün uyum sağlaması olmuyor, bu süreç isteyen bir durum. Yaptığımız transferlerde de bana göre son derece başarılı olduk. Kısıtlı bütçelerle çok iyi transferler yaptık. Hoca o transferleri çok iyi değerlendirdi. Önemli olan hocanın oyuncuları oynatabilmesi. Hoca da çoğundan %100 verim aldı. Bu zorluklara rağmen çok güzel işler yaptık. Demek ki kısıtlı bütçelerle de güzel şeyler yapılabiliyormuş."

Önceki ve Sonraki Haberler