Ermenistan - Makedonya maçı CANLI izle (16.10.2018)

Ermenistan - Makedonya maçı CANLI izle (16.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Ermenistan, Makedonya ile karşılaşıyor. Ermenistan Makedonya maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Ermenistan Makedonya maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 4'üncü grupta Ermenistan, Makedonya ile karşılaşıyor. Ermenistan - Makedonya maçı 16 Ekim 2018 Salı günü (bugün) TSİ 19:00'da oynayacak. Ermenistan son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Makedonya ise son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 beraberlik performans sergiledi.

İddaa'da 611 kodlu Ermenistan - Makedonya maçı için Ermenistan'a 2.40 oran verilirken, Makedonya'ya 2.30 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 2.90 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 4'üncü grupta şu takımlar yer alıyor: Ermenistan, Makedonya, Liechtenstein ve Cebelitarık.

16 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 19:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. 

Ermenistan Makedonya maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Ermenistan Makedonya canlı izle" ve "Ermenistan Makedonya maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Ermenistan Makedonya maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Makedonya ve Ermenistan ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.