1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Erzin Spor Kulübü - Kilis Belediyespor maçı CANLI İZLE (11.09.2019)
Erzin Spor Kulübü - Kilis Belediyespor maçı CANLI İZLE (11.09.2019)

Erzin Spor Kulübü - Kilis Belediyespor maçı CANLI İZLE (11.09.2019)

Kilis Belediyespor, Türkiye Kupası 2. tur maçında Erzin Spor Kulübü ile karşılaşıyor. Karşılaşmayı CANLI yayınla izlemek mümkün.

A+A-

Türkiye Kupası'nda heyecan sürüyor. 2. Tur maçında Erzin Spor Kulübü ile Kilis Belediyespor kupada karşı karşıya geliyor. Erzin Spor Kulübü Kilis Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta oynanacak? Erzin Spor Kulübü Kilis Belediyespor maçı hangi kanaldan yayınlanacak? Bu soruların cevapları haberimizde...

11 Eylül 2019 (bugün) saat TSİ 15:00'de başlayacak olan Erzin Spor Kulübü Kilis Belediyespor maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Erzin Spor Kulübü Kilis Belediyespor canlı izle" ve "Erzin Spor Kulübü Kilis Belediyespor maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Erzin Spor Kulübü Kilis Belediyespor maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Kilis Belediyespor ve Erzin Spor Kulübü taraftarları için Kilis Belediyespor-Erzin Spor Kulübü maçı şifresiz canlı izleme şeklinde aradığı bilgiler bu haberimizde mevcut.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri olarak; justintv, lshunter ve netspor siteleri öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar Digitürk'teki maç yayınlarının uydudan izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesine sahiptir ve maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Önceki ve Sonraki Haberler