Estonya - Finlandiya maçı CANLI İZLE (12.10.2018)

Estonya - Finlandiya maçı CANLI İZLE (12.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Estonya, Finlandiya ile karşılaşıyor. Estonya Finlandiya maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Estonya Finlandiya maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 2'inci grupta Estonya, Finlandiya ile karşılaşıyor. Estonya - Finlandiya maçı 12 Ekim 2018 Cuma günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Estonya son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadı. Finlandiya ise son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 522 kodlu Estonya - Finlandiya maçı için Estonya'ya 3.40 oran verilirken, Finlandiya'ye 1.90 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 2.60 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 2'inci grupta şu takımlar yer alıyor: Estonya, Finlandiya, Macaristan ve Yunanistan.

12 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Estonya Finlandiya maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Estonya Finlandiya canlı izle" ve "Estonya Finlandiya maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Estonya Finlandiya maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Finlandiya ve Estonya ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.