Estonya - Macaristan maçı CANLI İZLE (15.10.2018)

Estonya - Macaristan maçı CANLI İZLE (15.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Estonya, Macaristan ile karşılaşıyor. Estonya Macaristan maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Estonya Macaristan maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 2'inci grupta Estonya, Macaristan ile karşılaşıyor. Estonya - Macaristan maçı 15 Ekim 2018 Pazartesi günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Estonya son 5 maçında 5 mağlubiyet yaşadı. Macaristan ise son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 599 kodlu Estonya - Macaristan maçı için Estonya'ya 4.00 oran verilirken, Macaristan'a 1.70 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 2.70 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 2'inci grupta şu takımlar yer alıyor: Estonya, Macaristan, Finlandiya ve Yunanistan.

15 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Estonya Macaristan maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Estonya Macaristan canlı izle" ve "Estonya Macaristan maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Estonya Macaristan maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Macaristan ve Estonya ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.