Everton'ın yeni hedefi Oğuzhan!

Everton'ın yeni hedefi Oğuzhan!

İngiltere Premier Lig'de Cenk Tosun'un forma giydiği Everton, gözünü bir başka Beşiktaşlıya dikti. Siyah-beyazlılarla sözleşmesini 5 yıl uzatan Oğuzhan Özyakup için İngiliz ekibinin, resmi teklifle gelmesi bekleniyor.

Ajans Beşiktaş - Cenk Tosun'un ortaya koyduğu performanstan son derece memnun olan Everton kulübü, orta saha arayışları için rotasını bir başka Beşiktaşlıya çevirdi. 

Sabah gazetesinin haberine göre, Merseyside ekibinin, siyah-beyazlılarla 6 ay önce sözleşmesini 5 yıllığına uzatan Oğuzhan Özyakup'u kadrosuna katmanın hesaplarını yaptığı kaydedildi. 

Everton yetkililerinin, önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelerek Beşiktaş'la pazarlık masasına oturacağı belirtildi. Everton gözlemcilerinin Beşiktaş'ın Vodafone Park'taki maçlarına sık sık gelerek milli futbolcuyu izlediği ifade edildi.

FİKRET ORMAN SÖZLEŞME İÇİN NE DEMİŞTİ?

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Oğuzhan'ın bir yere gitmesinin söz konusu olmadığını dile getiren yöneticilerden sonra başkan Fikret Orman da hiçbir olumsuzluk yaşanmadığını söyledi.

Fikret Orman şöyle dedi:

"Oğuzhan bizim evladımızdır. Bu konuda yapılan olumsuz dedikodulara kimse itibar etmesin. Ne para, ne de başka bir konuda bir uzlaşmazlık var. Zamanı geldiğinde imzalar atılır konu kapanır. Kaldı ki Oğuzhan da milli maç arasından sonra gerekli açıklamayı yapacaktır. Beşiktaş taraftarı bu konuda olumsuz düşünceye kapılmasın."

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler