Fabri: "Bu sezon gruptaki performansımıza biz bile şaşardık"

Fabri: "Bu sezon gruptaki performansımıza biz bile şaşardık"

Beşiktaş kalecisi Fabri, İspanyol basınına konuştu ve birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın başarılı kalecisi Fabri, İspanyol basınına önemli açıklamalarda bulundu. Beşiktaş hakkında konuşan Fabri, takım arkadaşı Negredo ve geleceği hakkında son derece samimi, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDEKİ PERFORMANSIMIZA BİZ BİLE ŞAŞIRDIK"

Ligi kazanarak Şampiyonlar Ligi'nde keyif alıyoruz. Geçen sezon bir üst turun eşiğinden döndük. Bu sezon gruptaki performansımıza biz bile şaşardık. Her şey iyi gitti, çok iyi maçlar çıkardık ve hedefimize ulaşarak kulüp terihine geçtik.

"NEGREDO FENOMEN!"

Negredo yani Matador bir fenomen! Çok iyi bir forvet ve çok iyi bir insan. Beşiktaş'a geldiğinden bu yana kendisini rahat hissettirmeye çalıştık. Böylece kendisini burada aile ortamında hissetmesini sağladık. Negredo bir şampiyon takıma geldi. Taraftarlar da onu seviyor çünkü Negredo maçlarda sahada her şeyini veriyor.

"BEŞİKTAŞ'LA İLGİLİ HARİKA ŞEYLER SÖYLEMİŞLERDİ"

Beşiktaş'a gelmeden önce kulüple ilgili bana harika şeyler söylediler. En önemlisi de Avrupa'da rekabet edeceğim bir takıma geldim. Beşiktaş'la kupalar kazanma fırsatım vardı. Deportivo ile ligde kalma savaşı veriyorduk. Aradaki fark çok fazla. Bu yüzden Beşiktaş'ı tercih ettim.

"BAYERN MÜNİH'TEN DAHA AZ GÜÇLÜ BİR TAKIMI TERCİH EDERDİK"

Tabi ki bu turda daha az zor bir takım tercih ederdik. Bayern Münih büyük oyunculardan kurulu bir takım ve çok zor bir maç olacak. Topa sahip olmaya ve onlara karşı mümkün olduğunca başarılı olmaya çalışacağız.

Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri geleceği hakkında yaptığı açıklamada, "Kariyerimin en güzel zamanlarındayım. Yaptığım işten büyük keyif alıyorum. Her geçen gün kendimi daha da fazla geliştirmeye çalışıyorum. Geleceği düşünmüyorum şu anda. Beşiktaş'ta 1 yıl daha kontratım var ve sonrasında neler olacağını göreceğiz. Belki burada kalırım, belki Avrupa'da devam ederim, belki İspanya'ya dönerim veya bambaşka bir ülke... Daha fazla ülke, şehir tanımak istiyorum açıkçası. Şu anda hiçbir kapıyı kapatmıyorum." diye konuştu. (Futbol Arena)

Etiketler :