Faroe Adaları - Azerbaycan maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

Faroe Adaları - Azerbaycan maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Faroe Adaları, Azerbaycan ile karşılaşıyor. Faroe Adaları Azerbaycan maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Faroe Adaları Azerbaycan maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 3'üncü grupta Faroe Adaları, Azerbaycan ile karşılaşıyor. Faroe Adaları - Azerbaycan maçı 11 Ekim 2018 Perşembe günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Faroe Adaları son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Azerbaycan ise son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 511 kodlu Faroe Adaları - Azerbaycan maçı için Faroe Adaları'na 2.60 oran verilirken, Azerbaycan'a 2.30 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 2.60 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 3'üncü grupta şu takımlar yer alıyor: Faroe Adaları, Azerbaycan, Kosova ve Malta.

11 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Faroe Adaları Azerbaycan maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Faroe Adaları Azerbaycan canlı izle" ve "Faroe Adaları Azerbaycan maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Faroe Adaları Azerbaycan maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Azerbaycan ve Faroe Adaları ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Faroe Adaları - Azerbaycan maçını şifresiz izlemek için, CBC Sport Azerbaycan kanalını tercih edebilirsiniz. Bilindiği üzere dünya maçları Azerbaycan'da da takip ediliyor. Dünya maçlarından bazı maçları Azerbaycan kanalı CBC Sport'tan izlemeniz mümkün. CBC Sport kanalı, AzerSpace 46° uydusundan yayın yapmakta. Kanala erişim için uydu anteninizin AzerSpace 46° uydusuna göre ayarlanmış olması gerekiyor.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.