1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Fatih Altaylı: "Beşiktaş gelebileceği en üst noktaya geldi"
Fatih Altaylı: "Beşiktaş gelebileceği en üst noktaya geldi"

Fatih Altaylı: "Beşiktaş gelebileceği en üst noktaya geldi"

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programında spor gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, spor gündemini yorumladı. UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Beşiktaş'ın Lyon'a elenmesini de yorumlayan Altaylı, Siyah-Beyazlılar'ın buraya kadar gelmesinin büyük başarı olduğunu söyledi. İşte Altaylı'nın sözleri:

"Beşiktaş, Avrupa'da gelebileceği en üst noktaya geldi. 1-2 oyuncusu dışında çok tecrübeli bir kadrosu yoktu. Bunlar her sene üst üste koyarak oluyor. Galatasaray mesela önce çeyrek, yarı final oynadı. 4 yedi, 5 yedi. Camia buna alıştırıyor kendini. Çünkü Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nin bir davranış biçimi var. Herkes bunu anlamaya başlıyor. Beşiktaş da öğrenme sürecinde... Bu kadroya çok önemli başarı elde ettiler bence. Lyon'u da küçümsemeyin, onların şampiyon olma ihtimali çok yüksek.

 Gökhan İnler mesela rövanş maçının ilerleyen zamanlarında niye oyuna girmez? İki tane baltaya penaltı attıracağına Gökhan İnler'i alsaydın olmaz mıydı? Belli ki Şenol Güneş onu sevmiyor ama o zaman niye aldın? Yazık değil mi hem oyuncuya, hem de giden paralara? (HT Spor)