1. HABERLER

  2. CANLI

  3. FC Seoul - Gangwon maçı CANLI İZLE (07.08.2020)
FC Seoul - Gangwon maçı CANLI İZLE (07.08.2020)

FC Seoul - Gangwon maçı CANLI İZLE (07.08.2020)

Güney Kore K Lig 1'de FC Seoul ile Gangwon karşı karşıya gelecek.Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

Güney Kore K Lig 1'de 2020 sezonu heyecanı sürüyor. FC Seoul ile Gangwon karşı karşıya geliyor. FC Seoul - Gangwon maçı 7 Ağustos 2020 Cuma günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 14:00 olarak belirledi.

Peki FC Seoul - Gangwon maçı hangi kanalda canlı izlenecek? FC Seoul Gangwon maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "FC Seoul Gangwon canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi FC Seoul ile Gangwon arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler