Fenerbahçe - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (25.11.2020 Kadın Basketbol)

Fenerbahçe - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (25.11.2020 Kadın Basketbol)

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Beşiktaş ile karşılaşıyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz.

Beşiktaş, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe ile karşılaşacak. Karşılaşma 25 Kasım 2020 (bugün) saat 15:00'de başlayacak.

Peki Fenerbahçe - Beşiktaş maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Fenerbahçe Beşiktaş maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Fenerbahçe Beşiktaş canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve basketbol seyircisi Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Karşılaşma Tivibu Spor kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir ve  bir çok ligin maçlarını abonelikli olarak yayınlamaktadır. Ancak bu kanal (Tivibu Spor) Türksat uydusu üzerinden şifresiz ve ücretsiz yayın yapmaktadır. Dolayısıyla bu maçı Tivibu Spor izleyebilen uydu alıcılar ile şifresiz izleyebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler :