Fenerbahçe’den Beşiktaş’a: Serdar Aziz ve Garry Rodrigues

Fenerbahçe’den Beşiktaş’a: Serdar Aziz ve Garry Rodrigues

Fenerbahçe'de kadroda düşünülmeyen Serdar Aziz ve Garry Rodrigues Beşiktaş'a önerildi.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig’de transferin son günü iki ezeli kulüp arasında transfer görüşmeleri gerçekleşiyor. Beşiktaş, Fenerbahçe’nin milli stoperi Serdar Aziz için anlaşma arıyor.

Maaşını indirmediği için son 2 haftadır kadroya alınmayan ve iki yıl daha sözleşmesi bulunan Serdar, Beşiktaş’a gitmek için şartlarını sundu. Oyuncu 6 milyon TL’lik alacağını isterken, ayrıca bu sezon alacağı 11.9 milyon TL’lik yıllık ücretinde indirime gitmeden siyah-beyazlılara imza atmak istiyor.

Harcama limitine takılan Beşiktaş, milli futbolcunun ücretini ödemeyeceği için Serdar Aziz cephesi iki kulübün maaşı ortak ödemesini istedi. Yöneticilerin görüşme halinde olduğu transfer gün içerisinde resmi imzaların atılması bekleniyor.

Serdar Aziz bu sezon Fenerbahçe ile sadece 1 maçta forma giyerken geçen sezon 23 maçta forma giymiş 4 gole imza atmıştı.

GARRY RODRIGUES SÜRPRİZİ

Fenerbahçe yabancı sınırından dolayı kadroda yer açmak isterken, teknik direktör Erol Bulut’un şans vermediği Garry Rodrigues’i de Beşiktaş’a önerdi. (Sözcü - Sercan Hamzaoğlu)

Etiketler :