Fesih için destek verilecek

Fesih için destek verilecek

Beşiktaş 1.5 yıllık sözleşme için imza aşamasına geldiği Bruno Pinheiro’nun Estoril’le bağlarını resmen koparmasını bekliyor.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın yerine teknik direktörlük görevine getirilecek isim için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Son bir haftalık süreçte yerli ve yabancı birçok aday üzerine fikir alışverişinde bulunan siyah-beyazlı yönetim, Estoril’i çalıştıran Bruno Pinheiro ile imza aşamasına geldi.

Maddi konularda anlaşma sağlanan Pinheiro ile dün bir kez daha görüşen yönetim, deneyimli hocanın Estoril ile bağlarını koparmasını bekliyor.Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın yerine teknik direktörlük görevine getirilecek isim için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Son bir haftalık süreçte yerli ve yabancı birçok aday üzerine fikir alışverişinde bulunan siyah-beyazlı yönetim, Estoril’i çalıştıran Bruno Pinheiro ile imza aşamasına geldi. Maddi konularda anlaşma sağlanan Pinheiro ile dün bir kez daha görüşen yönetim, deneyimli hocanın Estoril ile bağlarını koparmasını bekliyor.

Fesih için destek

Siyah-beyazlılar, Beşiktaş’a gelmeyi çok isteyen Pinheiro’ya kulübüyle sezon sonu bitecek sözleşmesini feshetmesi için maddi destek sağlamayı da planlıyor. Beşiktaş Yönetimi olumsuz senaryoya karşı tedbirlerini de alıyor. Pinheiro ile her konuda anlaşma sağlandığı için diğer adaylara resmi teklif götürmeyen siyah-beyazlıların olumsuz gelişme halinde Şenol Güneş, Okan Buruk ve Rıza Çalımbay’ı yeniden gündemine alması bekleniyor. (Milliyet - Serdar Sarıdağ)