Fikret Orman Kapadokya semalarında

Fikret Orman Kapadokya semalarında

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kapadokya bölgesinde Beşiktaş ile özel bir tur firması arasındaki anlaşma gereği kubbesi takımın logosuyla kaplı olan sıcak hava balonuyla Kapadokya turuna katıldı.

Ajans Beşiktaş - Sabahın erken saatlerinde Göreme beldesindeki balon kalkış alanına gelen Orman, kızı Nazlı ile birlikte sıcak hava balonlarının hazırlıklarını izledi. Orman, Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya'da, kubbesi takımın logosuyla kaplı olarak 25 Nisan'dan beri uçuş gerçekleştiren sıcak hava balonuyla peribacalarını kuş bakışı izledi.

Orman ve beraberindekiler balonun sepetine bindikten sonra kalkış için son hazırlıklar yapıldı. Ancak bu arada Fikret Orman, rahatsızlanan kızı ile birlikte yeniden sepetten inerek alandaki minibüste bir süre bekledi. Kızı Nazlı'nın araçta kalmak istemesinin ardından Orman, sıcak hava balon sepetindeki yerini aldı.

Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Orman, daha önce de Kapadokya'da sıcak hava balon turuna katıldığını belirtti. Bir gazetecinin teknik direktör görüşmelerini sorması üzerine Orman, bu konuda açıklama yapmayacağını kaydetti.