1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Fikret Orman'dan Şenol Güneş'in sözleşmesi için önemli açıklama
Fikret Orman'dan Şenol Güneş'in sözleşmesi için önemli açıklama

Fikret Orman'dan Şenol Güneş'in sözleşmesi için önemli açıklama

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman teknik direktör Şenol Güneş'in sözleşmesiyle ilgili Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'a geldiği ilk sezonda takımı şampiyon yaparak önemli bir başarıya imza atan Şenol Güneş, ikinci senesinde de şampiyonluğa adım adım yürüyor.

Tecrübeli teknik adamın Beşiktaş'la 2 + 1 yıllık sözleşmesi olduğunu hatırlatan Fikret Orman, şunları söyledi:

"Divan Kurulu toplantısı ve daha önce başka platformlarda sürekli olarak Şenol Güneş ile sözleşme konusunda sıkıntı yaşamayacaklarını dile getiren Orman, Şenol Güneş'in Beşiktaş'tan, Beşiktaş'ın da Şenol Güneş'ten memnun olduğunu Divan Kurulu toplantısında bir kez daha dile getirdi. Fikret Orman, 2 + 1 sözleşme konusuna ise açıklık

"ŞENOL GÜNEŞ'İN ÖYLE BİR HAKKI YOKTUR"

Şenol Güneş ve ekibiyle yaptığımız anlaşma 2 artı 1 yıldır. Bu bir yılda Beşiktaş'ın çıkma hakkı vardır, Şenol Güneş'in öyle bir hakkı yoktur. Bir yıl daha sözleşmemiz var. Sözleşmeler çok önemli şeyler değildir. Mutsuzluk olduğu takdirde teknik direktörle devam etmek zorlaşır. Biz hocamızla çok mutluyuz. Bir senelik sözleşmesi bulunmasına rağmen, sezon sonu oturup, daha uzun süreli ilişki için gayret içinde olacağız."