Fikret Orman'dan transferde Dusko Tosic ve Demba Ba planı

Fikret Orman'dan transferde Dusko Tosic ve Demba Ba planı

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları forvet hattında yoğunlaşırken başkan Fikret Orman'ın kafasındaki plan belli oldu. Demba Ba transferini yeniden masaya yatıran başarılı yönetici, Dusko Tosic'ten gelir elde etmek istediği öne sürüldü.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları forvet hattında yoğunlaşırken başkan Fikret Orman'ın kafasındaki plan belli oldu. Demba Ba transferini yeniden masaya yatıran başarılı yönetici, Dusko Tosic'ten gelir elde etmek istiyor.

Akşam'ın iddiasına göre, Celtic, Tottenham ve Crystal Palace gibi takımların talip olduğu Tosic'in satışı için görüşmeler yapan Başkan Orman, bu oyuncudan 4 milyon poundluk bir gelir elde etmeyi hedefliyor. Eğer Tosic'i satışı gerçekleşirse Demba Ba transferinin önü açılacak.

BONSERVİS PROBLEMİ

Habere göre, Beşiktaş'a gelmek için can atan ve Siyah-Beyazlı kulüple her konuda anlaşan Demba Ba, henüz Çin kulübü ile anlaşma sağlayamadı. Bonservisi Shanghai Shenhua'da bulunan Ba, bu konuyu kendisi çözmek için söz vermişti. Ancak henüz çözüme ulaşamadı. 

FİKRET ORMAN DEMBA BA İÇİN NE DEMİŞTİ?

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Demba Ba'nın transferi konusunda, "Demba Ba ailemizin bir parçası. Sağlık raporlarına baktıktan sonra karar vereceğiz. Duygusal olarak hareket edemeyiz.'' diye konuşmuştu. 

Etiketler :