1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Fildişi Sahili U23 - Güney Afrika U23 maçı CANLI İZLE (12.11.2019) 
Fildişi Sahili U23 - Güney Afrika U23 maçı CANLI İZLE (12.11.2019) 

Fildişi Sahili U23 - Güney Afrika U23 maçı CANLI İZLE (12.11.2019) 

Afrika U23 Uluslar Kupası'nda Fildişi Sahili U23, Güney Afrika U23 ile karşılaşıyor. Maçı CANLI yayınla izlemek mümkün.

A+A-

Fildişi Sahili U23 Güney Afrika U23 maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... Afrika U23 Uluslar Kupası maçında Fildişi Sahili U23, Güney Afrika U23 ile karşılaşıyor. Fildişi Sahili U23 - Güney Afrika U23 maçı 12 Kasım 2019 Salı günü (bugün) TSİ 18:00'de oynanacak.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler