FLAŞ | Elneny'nin menajerinden transfer açıklaması!

FLAŞ | Elneny'nin menajerinden transfer açıklaması!

Beşiktaş'ın Arsenal'den kiraladığı Mısırlı oyuncu Muhammed El Neni'yi geçen ara transferde Milan'ın istedği iddia edildi.

Ajans Beşiktaş - Arsenal ile geçen sezon beklentilerin uzağında kalan ve sadece 17 maç Londra temsilcisinin formasını giyen Muhammed Elneny'yi Milan ile bir başka İtalyan ekibi Roma'nın istediği iddia edildi. Oyuncunun menajeri Alaa Nazmy, Time Sport gazetesine yaptığı açıklamada teklifleri doğrularken, "Geçen Ocak ayında Milan ve Roma istemişti" dedi. Nazmy detaylar hakkında bilgi vermedi ancak "Milan ve Roma transfer etmek istedi. Daha sonra görüşmeler kesildi. Onlar dışında teklifler de gelmişti" diye konuştu.

Sezon başında Arsenal'den Beşiktaş'a kiralık gelen Elneny'yi siyah beyazlı ekiple birlikte Leicester City, West Ham United ve Valencia'nın da kiralamak istediğini kaydeden Nazmy, "Milan'la gelecek transfer döneminde görüşme olup olmayacağı yönünde bir açıklama yapamam. Ancak Unai Emery (Arsenal menajeri) Elneny'nin gidişiyle ilgili performansından dolayı bir şey sormadı. Elneny de performansını artırıp yeniden dönmek için bir şans istedi. Güçlü kaldığı takdirde tekrar Arsenal'de oynayabilir" ifadelerini kullandı. (NTV Spor)

Etiketler :