Flaş iddia! Beşiktaş, Newcastle'dan Mitrovic'i istiyor! Cenk Tosun ile takas...

Flaş iddia! Beşiktaş, Newcastle'dan Mitrovic'i istiyor! Cenk Tosun ile takas...

Beşiktaş'ta transferde hareketli saatler yaşanıyor. Siyah beyazlılar Cenk Tosun'u isteyen Newcastle United ile Sırp forvet Mitrovic'in takas edilmesi konusunda pazarlıklara başlandığı iddia edildi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın transfer gündeminde hareketli saatler. Ligde üst üste yaşanan puan kayıplarının ardından siyah beyazlı yönetim transfer için kolları sıvadı. Beşiktaş yönetimi Newcastle United'da forma giyen Sırp forvet Aleksandar Mitrovic'in transferi için girişimlere başlandığı iddia edildi.

Beşiktaş yönetimi transferde harekete geçti. Sezon başından bu yana İngiliz kulüpleriyle adı anılan Cenk Tosun için yeni bir formül geliştirildi.

LİSTENİN BAŞINDA OLMASA BİLE

Newcastle United yönetimi ise Mitrovic'e karşılık Beşiktaş'tan Cenk Tosun'u istedi. Ayrıca Sırp forvetin yanında siyah beyazlılara 6-7 milyon euro civarında bir rakam ödenecek. Beşiktaş yönetimi bu fikre sıcak bakarken, yetkililer Londra'da Alexandar Mitrovic'in babasıyla oyuncunun şartları hakkında görüşme gerçekleştirdi. Beşiktaş eğer Sırp forvetin de şartlarına sıcak bakması halinde bu transferi alternatifleri arasına alacak.

Öte yandan Beşiktaşlı yetkililer ile Mitrovic'in babasıyla Londra'da yapılan görüşmede Sırp forvet de yer aldı. (Futbol Arena)

Etiketler :