Flaş iddia! Flamengo, Beşiktaş'ın istediği bedele çıktı!

Flaş iddia! Flamengo, Beşiktaş'ın istediği bedele çıktı!

Flamengo, Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Ryan Babel'i transfer etmek için siyah beyazlı yönetime 8 milyon euro değerindeki resmi teklifini sundu.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Babel'e bir süredir talip olan Brezilya kulüplerinden Flamengo bir kez daha fiyatı arttırdı. Siyah beyazlıların 8 milyon euro'dan aşağı gelen tekliflere olumsuz yanıt vermesi üzerine Flamengo kulübü Ryan Babel için Beşiktaş'a 8 milyon euro önerdi.

Beşiktaş'ta sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken Ryan Babel için bu yaz devreye giren Flamengo, Hollandalı futbolcu için yeni bir teklif daha yaptı. Brezilya kulübünün yönetici Ryan Babel'i kadrosuna katmak için Beşiktaş'a 8 milyon euro teklif etti ve bu öneri siyah beyazlı yönetime iletildi. Beşiktaş kulübü ise ilk aşamada 8 milyon euro değerindeki teklife sıcak bakıyor. Fikret Orman ve Şenol Güneş arasında gerçekleşecek görüşmenin ardından Beşiktaş yönetimi Babel konusunda kararını vererek, Flamengo'ya cevabını iletecek. (Futbol Arena)

Etiketler :