FLAŞ | İspanyol AS Gazetesi, Diego Costa'nın Beşiktaş'tan kazanacağı maaşı yazdı!

FLAŞ | İspanyol AS Gazetesi, Diego Costa'nın Beşiktaş'tan kazanacağı maaşı yazdı!

Süper Lig'de transfer döneminin resmen başlamasının ardından dev kulüpler eksikliklerini tamamlamak adına çalışmalarını hızlandırdı. İspanyol basını Beşiktaş'ın bitirme aşamasında olduğu Diego Costa transferini son dakika olarak duyurdu

Ajans Beşiktaş - Sezonu çifte kupayla tamamlayan Beşiktaş gelecek sezon Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi'nde temsil edecek. Beşiktaş'ta birçok oyuncuyla yollar ayrılırken transfer için çalışmalar hız kazandı.

SERGEN YALÇIN'LA İMZALAR ATILIYOR

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile teknik direktör Sergen Yalçın arasında sözleşme yenileme görüşmelerinin devam ettiği ve anlaşmanın yakın olduğu belirtildi. Sergen Yalçın ile imza aşamasına gelen Beşiktaş'ta transfer görüşmeleri hız kazandı.

ABOUBAKAR TAKIMDAN AYRILDI

Beşiktaş'ta kazanılan şampiyonluğun en büyük mimarlarından Vincent Aboubakar takımdan ayrıldı ve Al Nassr'a transfer oldu. Aboubakar ile anlaşamayan Beşiktaş'ta forvet arayışları sürüyor.

CENK TOSUN EVERTON'A DÖNDÜ

Aboubakar'ın yanı sıra Cenk Tosun'un da Everton'a dönmesi Beşiktaş'ta forvet eksikliğini iyiden iyiye hissettirdi. Yönetim Aboubakar ve Cenk Tosun'un yerini doldurabilecek kalitede bir golcüyle anlaşmak üzere.

DIEGO COSTA HAMLESİ

İspanya'nın en saygın gazetelerinden AS, Beşiktaş'ın Diego Costa transferini bitirmek üzere olduğunu iddia etti. Beşiktaş'ın Diego Costa ile yıllık 2.5 milyon Euroda el sıkıştığı ve görüşmelerin sürdüğü kaydedildi.

TÜRKİYE'YE SICAK BAKIYOR

Diego Costa'nın menajeri de Beşiktaş görüşmelerini doğruladı. Geçtiğimiz sezonun Ocak ayında Atletico Madrid'den ayrılan ve 6 aydır takım bulamayan Diego Costa'nın Türkiye'ye sıcak baktığı vurgulandı.

LİMİTLER BELİRLEYİCİ OLACAK

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın onay vermesi halinde Diego Costa imzayı atacak. Beşiktaş, Costa'nın dışında diğer alternatiflerle de görüşmelerini sürdürüyor. Beşiktaş'ta hedef TFF'nin belirlediği limitleri aşmamak. (Skorer)

Önceki ve Sonraki Haberler