1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Forma Kartal'ın pençesinde
Forma Kartal'ın pençesinde

Forma Kartal'ın pençesinde

Beşiktaş'ta Kaysersipor maçı hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, takımın yüksek temposu ve isteği teknik direktör Şenol Güneş'in yüzünü güldürüyor.

A+A-

Takım içindeki rekabet ve antrenmanlardaki yüksek tempo yüzünden zaman zaman gerginlikler de yaşanıyor. Caner-Cenk Tosun tartışmasının yaşanması ve uzatılmadan konunun tatlıya bağlanması da bu durumun örneği oldu.

Geniş kadrodan dolayı futbolcuların antrenmandaki isteği ve hırsı rekabet açısından siyah beyazlıları üst seviyeye taşımış durumda ancak; Şenol Güneş kadro konusunda karar vermekte zorlanıyor.

Defansın sağında Gökhan Gönül'ün sakatlığında Beck'e formayı veren tecrübeli teknik adam, Gökhan'ın iyileşmesiyle tercih yapmakta sıkıntıya düştü. Orta alanda da Talisca ve Gökhan İnler'in oynayacak duruma gelmesi, Oğuzhan'ın da yavaş yavaş dönüş sinyalleri vermesi Kayserispor deplasmanı öncesinde Şenol Güneş'i sahaya süreceği 11 konusunda düşündürüyor.

Antrenmanlarda genelde hızlı paslaşmalar ve ataklar üzerinde duran Beşiktaş'ta Şenol Güneş, oyuncularından sık sık atak yönünü değiştirmelerini de istiyor. Rakibin duran top organizasyonlarındaki başarısını da bilen tecrübeli teknik adam, bu konuda da çalışmalar yaptırıp sert uyarılarda bulunuyor. (Lig TV)

Önceki ve Sonraki Haberler