1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Fransa - Çek Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 27.06.2019)
Fransa - Çek Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 27.06.2019)

Fransa - Çek Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 27.06.2019)

Fransa ile Çek Cumhuriyeti kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

EuroBasket Kadınlar turnuvasında Grup B'de Fransa ile Çek Cumhuriyeti karşı karşıya geliyor. Fransa - Çek Cumhuriyeti arasında oynanacak EuroBasket maçı 27 Haziran 2019 Perşembe günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 15:30 olarak belirledi. Fransa son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet yaşadı. Çek Cumhuriyeti takımı ise son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 790 olarak belirlendi. Fransa ile Çek Cumhuriyeti arasındaki futbol karşılaşması 27 Haziran 2019 tarihinde saat 15:30 (TSİ) başlayacak.

Peki Fransa - Çek Cumhuriyeti maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Fransa Çek Cumhuriyeti maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Fransa Çek Cumhuriyeti canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Fransa ile Çek Cumhuriyeti arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler