Fransa - İzlanda maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

Fransa - İzlanda maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Fransa Milli Takımı, İzlanda ile karşılaşıyor. İzlanda - Fransa maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Fransa İzlanda maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Fransa Milli Takımı, hazırlık maçında İzlanda Milli Takımı ile karşılaşıyor. Fransa - İzlanda maçı 11 Ekim 2018 Perşembe günü (bugün) TSİ 22:00'de oynayacak. Fransa son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 beraberlik yaşadı. İzlanda ise son 5 maçında 1 beraberlik ve 4 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 466 kodlu Fransa - İzlanda maçı için Fransa'ya 1.05 oran verilirken, İzlanda'ya 12.50 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 6.25 olarak belirlendi.

11 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 22:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Fransa İzlanda maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Fransa İzlanda canlı izle" ve "Fransa İzlanda maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Fransa İzlanda maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. İzlanda ve Fransa ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.