1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Galatasaray - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (1.12.2019 Kadın Basketbol)
Galatasaray - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (1.12.2019 Kadın Basketbol)

Galatasaray - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (1.12.2019 Kadın Basketbol)

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı ile Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde karşılaşıyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz.

A+A-

Galatasaray, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Beşiktaş ile karşılaşacak. Karşılaşma 1 Aralık 2019 (bugün) saat 15:15'de başlayacak.

Peki Galatasaray - Beşiktaş maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Galatasaray Beşiktaş maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Galatasaray Beşiktaş canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Karşılaşma, Tivibu Spor kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, bir çok platform ve Türksat uydusu üzerinden şifresiz ve ücretsiz yayın yapmaktadır. Dolayısıyla bu maçı Tivibu Spor'u gösteren uydu alıcılar ile şifresiz izleyebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler