Galler - İspanya maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

Galler - İspanya maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Galler Milli Takımı, İspanya ile karşılaşıyor. İspanya - Galler maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Galler İspanya maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Galler Milli Takımı, hazırlık maçında İspanya Milli Takımı ile karşılaşıyor. Galler - İspanya maçı 11 Ekim 2018 Perşembe günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Galler son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. İspanya ise son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 beraberlik performans sergiledi.

İddaa'da 462 kodlu Galler - İspanya maçı için Galler'e 7.65 oran verilirken, İspanya'ya 1.20 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 4.20 olarak belirlendi.

11 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Galler İspanya maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Galler İspanya canlı izle" ve "Galler İspanya maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Galler İspanya maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. İspanya ve Galler ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.