Genk - Anderlecht maçı CANLI İZLE şifresiz - 16.04.2023

Genk - Anderlecht maçı CANLI İZLE şifresiz - 16.04.2023

Belçika 1. Lig'te Genk ile Anderlecht karşı karşıya gelecek. Genk ile Anderlecht arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün. Genk ile Anderlecht arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Belçika 1.Lig'te Genk ile Anderlecht karşı karşıya geliyor. Genk - Anderlecht maçı 16 Nisan 2023 Pazar günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 14:30 olarak belirledi.

Peki Genk - Anderlecht maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Genk Anderlecht maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Genk Anderlecht canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Genk ile Anderlecht arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı. Fakat mücadele S Sport+ uygulamasından canlı ve naklen ekranlara gelecek. S Sport+ (S Sport Plus) uygulamasında yer alan maçlar için uygulamaya ücretle üye olunması gerekmektedir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :