1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Getafe - Atletico Madrid maçı CANLI İZLE (16.07.2020)
Getafe - Atletico Madrid maçı CANLI İZLE (16.07.2020)

Getafe - Atletico Madrid maçı CANLI İZLE (16.07.2020)

Getafe ile Atletico Madrid İspanya liginde maçında karşı karşıya gelecek. Getafe ile Atletico Madrid arasındaki karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

İspanya Premiere Lig liginde 2019/2020 sezonu heyecanı sürüyor. Getafe ile Atletico Madrid karşı karşıya geliyor. Getafe - Atletico Madrid maçı 16 Temmuz 2020 Perşembe günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 22:00 olarak belirledi.

Peki Getafe - Atletico Madrid maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Getafe Atletico Madrid maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Getafe Atletico Madrid canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Getafe ile Atletico Madrid arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler