Ghezzal'ın aklını Feghouli çeldi

Ghezzal'ın aklını Feghouli çeldi

Sarı kırmızılılar, Leicester City ile 5 milyon avroya el sıkıştı, Ghezzal’a da yıllık 2,5 milyon avro teklif etti. Bu rakama sıcak bakan yıldız oyuncu son anda karar değiştirmezse önümüzdeki Galatasaray forması giyecek

Ajans Beşiktaş - Sezona yeni yönetimiyle ve şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Galatasaray transfer çalışmalarını son sürat sürdürüyor. Sarı kırmızılılar geçtiğimiz sezonu Beşiktaş’ta kiralık olarak geçiren Rachid Ghezzal’a imza attırmak için artık son düzlükte. Cezayirli yıldız için Leicester City ile her konuda anlaşmaya varan Aslan, oyuncuyu bonservisiyle renklerine katmaya hazırlanıyor.

Feghouli aklını çeldi

İngiliz kulübünü 5 milyon avroya ikna eden Cimbom iki yıl içinde  ödemek için söz kesti. Ghezzal’ın menajerini İstanbul’a çağıran Galatasaray yönetimi bugün son defa masaya oturacak. Yıllık 2,5 milyon avro önerilen yıldız isim son anda fikir değiştirmezse üç yıl boyunca parçalı formayı giyecek. Feghouli’nin millî takımdan yakın arkadaşı olan Ghezzal’ı ikna etmekte önemli rol oynadığı öğrenildi.

Beşiktaş’a Gedson misillemesi

Buna karşılık Beşiktaş’ın da Galatasaray’a Gedson misillemesi yapmaya hazırlandığı belirtildi. Portekiz basını siyah beyazlıların Benfica’ya Gedson için 7,5 milyon avro teklif ettiğini yazdı. Haberde Cimbom’un el sıkıştığı rakamın neredeyse iki katı tutan teklif sonrası Benfica’nın Gedson’u Beşiktaş’a gitmeye ikna etmeye çalıştığı ancak yıldız oyuncunun Galatasaray’ı istediği vurgulandı. (Türkiye Gazetesi)

Önceki ve Sonraki Haberler