Giresunspor'dan Adem Ljajic ve Kenan Karaman açıklaması

Giresunspor'dan Adem Ljajic ve Kenan Karaman açıklaması

GZT Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş; yeşil-beyazlıların transfer gündemine dair açıklamalar yaptı.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'in yeni takımı GZT Giresunspor'da ara transfer döneminde hareketli saatler yaşanıyor. Son olarak Jean Pyerre'i kadrosuna katan Karadeniz ekibi listesine önemli isimleri dahil etti. Yeşil-beyazlılarda son durum hakkında teknik direktör Hakan Keleş açıklamalar yaptı.

Konyaspor maçı yorumu

Radyospor'da Oleycom'un sunduğu Anadolu Ateşi programında Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Hakan Keleş, "Yarın Konyaspor maçımız var. Bugün Konya'ya geçeceğiz. Antalya'daki dönemimizi çok kamp gibi düşünemiyoruz fazla zaman yoktu, Antalya'da çalışma imkanı bulduk. Kamp gibi değil de sadece burada hazırladık. Sakat oyuncular vardı, çok fazla değil ama biraz takım halinde çalışma şansı bulduk" dedi.

'Adem Ljajic ile görüştük'

Beşiktaş'ta kadro dışı kalan Adem Ljajic'in transfer gündeminde olduklarını söyleyen Hakan Keleş, "Adem Ljajic’i istiyorduk, görüşmüştük. Oyuncu İstanbul'da kalmak istediğini söyledi, net bir şey yok şu anda. Başkanımız İstanbul’da görüşmelerini gerçekleştiriyor" diye konuştu.

Kenan Karaman, Beşiktaş'ta devam edecek

Kenan Karaman'ın Giresunspor'a gelmeyeceğini ifade eden Keleş, "Kenan Karaman'ı çok istiyorduk ama Kenan'ın Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmediğini ilettiler" şeklinde konuştu.  (Ajansspor)