Gitmek istemeyen Adem Ljajic'e İtalya'dan talip var

Gitmek istemeyen Adem Ljajic'e İtalya'dan talip var

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta Adem Ljajic'in geleceği merak konusu olmaya devam ediyor.

Alex Teixeira ile anlaşılmasının ardından Beşiktaş'ta yolların ayrılması beklenen isim ise Adem Ljajic...

Bonuslarla beraber toplam 4 milyon Euro maaş alan Adem Ljajic'in sözleşmesinden çıkmak isteyen Beşiktaş, İtalyan kulüplerine bonservis konusunda kolaylık sağlanabileceği iddia edilmişti.

AYRILMAK İSTEMİYOR

Beşiktaş'tan ayrılmak istemeyen Adem Ljajic, "Beşiktaş'taki sözleşmeme sadık kalmak istiyorum ve takımdan ayrılmak gibi bir düşüncem yok" ifadelerini kullandı.

SON TALİP BOLOGNA

İtalyan basınında yer alan haberde; Beşiktaş'ın Sırp yıldızı Adem Ljajic için devreye giren son takımın İtalya Serie A ekiplerinden Bologna olduğu iddia edildi.

Haberde İtalyan ekibi Beşiktaş'ta kadroda düşünülmeyen Sırp futbolcu için satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulunduğu yazıldı. Bologna'nın Sırp teknik direktörü Sinisa Mihajlovic, Adem Ljajic'i bizzat istediği aktarıldı.

Sırp futbolcuya gelen en yüksek teklifin 2.5 milyon Euro ile CSKA Moskova'dan olduğu ve bu teklifi geri çevirdiği belirtildi.

Sırp futbolcunun yıllık 40 milyon TL'lik maliyetinden kurtulmak isteyen Beşiktaş yönetimi de oyuncuya takımdan ayrılması için baskı yapıyor. (Fotomaç & Takvim)

Önceki ve Sonraki Haberler