Başarılı futbolcumuz Gökhan İnler, Ümraniye Meydan AVM Kartal Yuvası’nda bir imza günü düzenledi.
Gökhan İnler taraftarla buluştu
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_1.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_2.jpg)
Ümraniye Meydan AVM Kartal Yuvası’nda taraftarlarımızın büyük ilgisiyle karşılaşan Gökhan İnler, taraftarlarımızın lisanslı ürünlerini imzaladı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_3.jpg)
İmza gününde basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Gökhan İnler, şunları söyledi:
“Taraftarın ilgisinden mutluyum. Ocak ayı sonuna kadar zorlu maçlarımız var. Herkesin bu maç programına hazır olması lazım. Her maçı final gibi görmeliyiz...
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_4.jpg)
...Takımda moraller yerinde. Hedefimiz her maçı kazanmak. Napoli’ye karşı 4 puan almak önemli bir olay. Kalan maçlarımızı kazanıp tur atlamak istiyoruz. Hayalini kurduğum camiaya geldim. Şampiyonluk için yarışmak istiyorum. Büyük bir taraftarımız var. Uzun yıllar Beşiktaş’ta oynamak istiyorum.”
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 5](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_5.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 6](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_6.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 7](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_7.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 8](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_8.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 9](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_9.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 10](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_10.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 11](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_11.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 12](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_12.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 13](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_13.jpg)
![Gökhan İnler taraftarla buluştu 14](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/178_14.jpg)