Gökhan Töre Beşiktaş’ı istiyor; antrenmanlara çıkmıyor

Gökhan Töre Beşiktaş’ı istiyor; antrenmanlara çıkmıyor

Beşiktaş’ın transfer gündeminde yer alan Btc Turk Yeni Malatyasporlu Gökhan Töre hakkında Adil Gevrek’ten açıklama geldi.

Ajans Beşiktaş - Btc Turk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Gökhan Töre’nin transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Gökhan Töre’nin Beşiktaş’a tekrar dönmek istediğini ifade eden Başkan Gevrek, “Gökhan Töre, Beşiktaş’a tekrar dönmek istiyor. Bu da gayet normal. Fakat biz Gökhan Töre’yi bedelsiz olarak Beşiktaş’a gönderemeyiz. Gökhan Töre için istediğimiz bonservis bedeli 1.5 milyon Euro + Umut Nayir” dedi.

“Gökhan Töre antrenmanlara çıkmıyor”

Gökhan Töre’nin perşembe gününe kadar izinli olduğu fakat henüz antrenmanlara başlamadığını söyleyen Gevrek, “Biz kulüp olarak Gökhan Töre’ye perşembe gününe kadar izin vermiştik, Gökhan şu ana kadar antrenmanlara çıkmadı, yarın da ikinci kamp çalışmalarımız başlıyor.

Gökhan’ın antrenmanlara katılmadığı günler için noter aracılığıyla hukuki işlem uyguladık" açıklamasını yaptı.

Sergen Yalçın istedi!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Gökhan Töre’nin transferi için Yeni Malatyasporlu yetkilileri aradı ve oyuncuyu istediğini söyledi.

Töre, ne kadar ceza ödeyecek?

Öte yandan Gökhan Töre antrenmanlara çıkmadığı her gün için 8 ile 10 bin TL arasında cezai işlem ödemesi yapacak. (Ajansspor - Salim Manav)

Etiketler :