Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan maçı CANLI İZLE (02.11.2020)

Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan maçı CANLI İZLE (02.11.2020)

Çin Süper Ligi maçında Beijing Guoan ile Guangzhou Evergrande karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

Çin Süper Ligi'nde 2020 sezonunun heyecanı sürüyor. Guangzhou Evergrande ile Beijing Guoan karşı karşıya geliyor. Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan maçı 2 Kasım 2020 Pazartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 14:35 olarak belirledi.

Peki Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Guangzhou Evergrande Beijing Guoan maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Guangzhou Evergrande Beijing Guoan canlı izle" aramalarını yapıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler