1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Hebei China Fortune - Guangzhou Evergrande maçı CANLI İZLE (27.11.2019)
Hebei China Fortune - Guangzhou Evergrande maçı CANLI İZLE (27.11.2019)

Hebei China Fortune - Guangzhou Evergrande maçı CANLI İZLE (27.11.2019)

Çin Süper Ligi maçında Guangzhou Evergrande ile Hebei China Fortune karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

Çin Süper Ligi'nde 2019 sezonu heyecanı sürüyor. Guangzhou Evergrande ile Hebei China Fortune karşı karşıya geliyor. Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune maçı 27 Kasım 2019 Çarşamba günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 14:35 olarak belirledi.

Peki Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Guangzhou Evergrande Hebei China Fortune maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Guangzhou Evergrande Hebei China Fortune canlı izle" aramalarını yapıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı. Fakat mücadele S Sport+ uygulamasından canlı ve naklen ekranlara gelecek. S Sport+ (S Sport Plus) uygulamasında yer alan maçlar için uygulamaya ücretle üye olunması gerekmektedir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler