Güneş rotasyona gidiyor! Formayı kim kapacak?

Güneş rotasyona gidiyor! Formayı kim kapacak?

Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta milli futbolcuların fazla olması Şenol Güneş'i düşündürüyor.

Ajans Beşiktaş - 2 haftalık arada takım halinde taktik antrenmanlar yapamayan deneyimli çalıştırıcı, Gençlerbirliği maçında revizyon yapabilir. Milli takıma giden hemen her oyuncunun forma şansı bulması ve uzun süre oynaması, ayrıca uzun seyahatlar Güneş'i düşündürürken, şu ana kadar herhangi bir sakatlık olmaması da sevindiren taraf oldu.

Cenk, Oğuzhan, Pepe, Quaresma, Medel gibi oyuncular milli takımlarında neredeyse 90 dakika sahada kalırken, yorgunluk olması ve gelecek salı günü de AS Monaco maçına çıkacak olmaları sebebiyle rotasyon olasılığını yükseltiyor. Milli takımlarda olmayan oyuncularla özel olarak ilgilenen ve antrenman tempolarından memnun olan deneyimli çalıştırıcı, Negredo ve Lens'in isteğinden de oldukça memnun.

Henüz golle tanışamayan İspanyol golcü Alvaro Negredo'nun da patlama yapmasını bekleyen Güneş, yıldız golcüye destek vererek antrenmanlarda ilgilendi. Cenk Tosun'un sezon başından beri gösterdiği üstün performanstan memnun olan Güneş, Gençlerbirliği maçında bu ikili arasında tercih yapacak. (beIN Sports)

Etiketler :