Güney Kore - Uruguay maçı CANLI İZLE (12.10.2018)

Güney Kore - Uruguay maçı CANLI İZLE (12.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Güney Kore Milli Takımı, Uruguay ile karşılaşıyor. Uruguay - Güney Kore maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Güney Kore Uruguay maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Güney Kore Milli Takımı, hazırlık maçında Uruguay Milli Takımı ile karşılaşıyor. Güney Kore - Uruguay maçı 12 Ekim 2018 Cuma günü (bugün) TSİ 14:00'de oynayacak. Güney Kore son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Uruguay ise son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 202 kodlu Güney Kore - Uruguay maçı için Güney Kore'ye 2.90 oran verilirken, Uruguay'a 1.90 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.00 olarak belirlendi.

12 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 14:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Güney Kore Uruguay maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Güney Kore Uruguay canlı izle" ve "Güney Kore Uruguay maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Güney Kore Uruguay maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Uruguay ve Güney Kore ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.