Gürcistan - Andorra maçı CANLI İZLE (13.10.2018)

Gürcistan - Andorra maçı CANLI İZLE (13.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Gürcistan, Andorra ile karşılaşıyor. Gürcistan Andorra maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Gürcistan Andorra maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 1'inci grupta Gürcistan, Andorra ile karşılaşıyor. Gürcistan - Andorra maçı 13 Ekim 2018 Cumartesi günü (bugün) TSİ 19:00'da oynayacak. Gürcistan son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet yaşadı. Andorra ise son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 beraberlik performans sergiledi.

İddaa'da 527 kodlu Gürcistan - Andorra maçı için Gürcistan'a 1.05 oran verilirken, Andorra'ya 15.00 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 5.50 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde D Ligi 1'inci grupta şu takımlar yer alıyor: Gürcistan, Andorra, Letonya ve Kazakistan.

13 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 19:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Gürcistan Andorra maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Gürcistan Andorra canlı izle" ve "Gürcistan Andorra maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Gürcistan Andorra maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Andorra ve Gürcistan ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.