![Hentbol Türkiye Kupası maçları sürüyor! Beşiktaş Mogaz galip](https://www.ajansbesiktas.com/d/news/14106.jpg)
Hentbol Türkiye Kupası maçları sürüyor! Beşiktaş Mogaz galip
Beşiktaş Mogaz, Hentbol Türkiye Kupası 2. Tur üçüncü maçında Nilüfer Bld. SK ile karşılaştı.
Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Mogaz, Hentbol Türkiye Kupası 2. Tur üçüncü maçında Nilüfer Bld. SK ile Batman 19 Mayıs Spor Salonu'nda karşı karşıya geldi.
Maça; Taner, Nuic, Marko, Pribak, Ramazan, Faruk ve Tolga yedisiyle başlayan Beşiktaş, ilk yarısını 18-13 önde tamamladığı maçtan 36-26 galip ayrıldı.