Hırvatistan - Ürdün maçı CANLI İZLE (15.10.2018)

Hırvatistan - Ürdün maçı CANLI İZLE (15.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Hırvatistan Milli Takımı, Ürdün ile karşılaşıyor. Ürdün - Hırvatistan maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Hırvatistan Ürdün maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Hırvatistan Milli Takımı, hazırlık maçında Ürdün Milli Takımı ile karşılaşıyor. Hırvatistan - Ürdün maçı 15 Ekim 2018 Cuma günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Hırvatistan son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Ürdün ise son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 604 kodlu Hırvatistan - Ürdün maçı için Hırvatistan'a 1.35 oran verilirken, Ürdün'e 4.70 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.90 olarak belirlendi.

15 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Hırvatistan Ürdün maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Hırvatistan Ürdün canlı izle" ve "Hırvatistan Ürdün maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Hırvatistan Ürdün maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Ürdün ve Hırvatistan ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.