İDDİA | Beşiktaş'ta Mustafa Denizli sesleri!

İDDİA | Beşiktaş'ta Mustafa Denizli sesleri!

Siyah beyazlı takımı 2008-2009 yılında şampiyonluğa taşıyan Mustafa Denizli, Beşiktaş'a sportif direktör olarak geri dönüyor.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş 'ta flaş iddia! Kartal'da Mustafa Denizli heyecanı yaşanıyor. Siyah beyazlı takımı 2008-2009 yılında şampiyonluğa ulaştıran Mustafa Denizli, yeniden yuvaya dönüyor.

SEÇİM KOZU MUSTAFA DENİZLİ

Beşiktaş'ta Mayıs ayında seçime girecek olan Ahmet Nur Çebi, Sportif AŞ'de köklü bir değişikliğe gidiyor. Başkan Çebi, futbolun başına ise Mustafa Denizli'yi getirmeyi düşünüyor. Son olarak Altay'ı 18 yıl aradan sonra Süper Lig 'e çıkaran Mustafa Denizli, 13 Ocak'ta İzmir ekibinden ayrılmıştı. Kurt çalıştırıcı sportif direktör olarak Beşiktaş'ın başına geçip şampiyon kadroyu kurtmak için kolları sıvayacak.

YENİ HOCAYI O BELİRLEYECEK

Mustafa Denizli, Ahmet Nur Çebi'nin seçimi kazanması halinde futbol takımının yönetimini üstlenecek. 72 yaşındaki Denizli, yeni hocayı da kendisi belirleyecek. 3 Büyükler'i şampiyonluğa taşıyan Mustafa Denizli, artık takım elbiseyi giyerek kariyerini yönetim katında devam ettirmeye sıcak bakıyor. (Akşam)