1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. İDDİA | Douglas 8 Temmuz'da Riva'da!
İDDİA | Douglas 8 Temmuz'da Riva'da!

İDDİA | Douglas 8 Temmuz'da Riva'da!

Bonservisi elinde olan Douglas ikna edildi, gözler artık resmi açıkmaya çevrildi. Son anda bir sürpriz yaşanmazsa Brezilyalı sağ bek, 8 Temmuz’da Riva’da start alacak yeni sezon hazırlıklarına katılacak.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Savunmanın sadece soluna değil, sağına da takviye yapacak olan Siyah-Beyazlılar, Douglas’ı bitirdi. Son 2 haftadır yoğun şekilde Brezilyalı yıldızla görüşen Kartal, oyuncuyu ikna etti. 3 yıllık resmi sözleşme imzalanması bekleniyor. Oyuncunun bonservisi elinde olduğu için temasları çabuk sonuçlandıran Beşiktaş, önümüzdeki günlerde KAP açıklamasını yapmaya hazırlanıyor. Son anda bir sürpriz yaşanmazsa Sambacı, 8 Temmuz’da Kartal’ın Riva’da başlayacak olan yeni sezon hazırlıklarına katılacak.

Ümraniye bakımda...

Ümraniye’deki 2 saha da bakıma alındığı için Siyah-Beyazlılar, ilk etap kampını 22 Temmuz’a kadar Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirecek. İkinci etap kampı ise yurt dışında, 25 Temmuz-4 Ağustos tarihlerinde Avusturya’nın Saalfelden kentindeki Gut Brandlhof Hotel’de yapılacak. (Fanatik)

Önceki ve Sonraki Haberler