"İki hafta önceki Batshuayi ile futbol konuşmazsın, futbolu bilmiyorsun dersin"

"İki hafta önceki Batshuayi ile futbol konuşmazsın, futbolu bilmiyorsun dersin"

Beşiktaş'ta son haftalardaki kötü gidişat Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasına neden olmuştu. Siyah-beyazlılarda Önder Karaveli'nin göreve getirilmesiyle yeni bir hava yakalandı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta son haftalardaki kötü gidişat Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasına neden olmuştu. Siyah-beyazlılarda Önder Karaveli'nin göreve getirilmesiyle yeni bir hava yakalandı. Özellikle Fenerbahçe ile oynanan maçta futbolculardaki o değişen hava gözlerden kaçmadı. A Spor'da konuşan Serdar Sarıdağ, Beşiktaşlı futbolcuların son haftalardaki performansını yorumladı.

Beşiktaş'ta işlerin kötü gitmesinin tek sorumlusunun Sergen Yalçın olmadığını ifade eden Serdar Sarıdağ, "Bazı oyuncular oynamadı. İki hafta önceki Batshuayi ile futbol konuşmazsın, futbolu bilmiyorsun dersin. Pjanic'le de konuşmazdın, Souza da öyleydi. Kayserispor maçındaki galibiyet son anda hava değişimi oldu." dedi.

Souza'nın derbide Fenerbahçe'ye gol atmasının ardından yaşadığı sevinçle ilgili konuşan Serdar Sarıdağ, "Ben o sevincin Fenerbahçe'ye olduğunu sanmıyorum. Birikmiş bir enerji vardı içinde." dedi. (Fanatik)