İngiliz basını, Wolverhampton'ın Beşiktaş'ın zorlanmadan yeneceğini iddia etti

İngiliz basını, Wolverhampton'ın Beşiktaş'ın zorlanmadan yeneceğini iddia etti

Bugünkü zorlu maç öncesinde Ada basınında Kartal yerden yere vuruldu. N’Koudou, Burak ve Ljajic’e özel önlem alınacağı yazılırken erken golle fark yapılacağı belirtildi.

Ajans Beşiktaş - Wolverhampton, Avrupa Ligi’ndeki rakibi Beşiktaş’a karşı planını belirledi. Ada basınında şu değerlendirmeler yapıldı:

“N’Koudou, Burak ve Ljajic Beşiktaş’ın en büyük silahları… Bu üç önemli oyuncuya özel önlem alındı. Beşiktaş’ta yönetim istifa ettiği için takım içerisinde bir kriz var. Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı da büyük baskı altında. Karşılaşmaya sert ve hızlı başlanacak. Beşiktaş’ın içinde bulunduğu psikolojik durum kullanılacak. Erken gelebilecek bir golle Beşiktaş taraftarı, takım ve yönetim aleyhine döneceğinden, bu fırsat iyi kullanılacak. Beşiktaş maçından sonra Pazar günü ligde Manchester City deplasmanına çıkacak olan Wolverhampton’da Teknik Direktör Santo’nun rotasyona gitmesi bekleniyor. Takımın başarılı sol açığı Diogo Jota’nın ayak parmağında sorun var ve riske edilmeyecek.” (Akşam)

Önceki ve Sonraki Haberler