İngiliz basını yazdı! Beşiktaş'ın David Ospina transferi çıkmaza girdi...

İngiliz basını yazdı! Beşiktaş'ın David Ospina transferi çıkmaza girdi...

Fabri'nin satılmasından sonra kaleci arayışlarına giren Beşiktaş'ta transfer listesinin başındaki isimler arasında yer alan David Ospina'yla ilgili İngiliz basınından flaş bir iddia geldi.

Ajans Beşiktaş - Fabri'nin satılmasından sonra kaleci arayışlarına geçen Beşiktaş'ta transfer gündeminin en önemli maddeleri arasında Arsenal'ın file bekçisi David Ospina bulunuyordu.

Gerek Türk gerekse de Ada basınında çıkan haberlerde Siyah Beyazlı yönetimin Kolombiyalı file bekçisiyle her konuda anlaştığı ancak İngiliz kulübüyle henüz bir uzlaşmanın sağlanmadığı kaydedilmişti.

Bugün İngiliz basınında çıkan bir haberdeyse 29 yaşındaki eldivenin İstanbul'a gelme ihtimalinin iyice azaldığı öne sürüldü.

Pain in the Arsenal adlı internet portalının kaleme aldığı makalede oyuncunun Beşiktaş yönetiminden gelen kiralama teklifine hiçbir şekilde yanaşmadığı ve bunu manasız bulduğu belirtildi.

Ospina'yı kiralık değil, satılık olarak göndermek isteyen Arsenal'da dün menajer Unai Emery de tecrübeli kalecinin takımdan gönderilebileceğini açıklamıştı. (Fanatik)

Etiketler :